Margot Logo
 • Strona Główna
 • Inwestycje zrealizowane


  Osiedle Tęczowe

  Osiedle Tęczowe to kompleks czterech budynków położonych w zachodniej części Brzegu w otoczeniu domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych, w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się park, przedszkole, szkoła, plac zabaw oraz sklepy spożywcze. Cicha i zielona okolica przywodzi na myśl Tęczowy Raj.

  Osiedle Tęczowe to 56 komfortowych mieszkań o powierzchniach od 30 do 63 m² znajdujących się w czterech budynkach mieszkalnych dwuklatkowych. Na parterze w każdej klatce znajdować się będą 2 rozkładowe mieszkania 62 m² z przynależnym tarasem o powierzchni ponad 20 m². Na pierwszym piętrze każdego budynku będą po 3 mieszkania o powierzchniach 30, 40 i 50 m² – do każdego z nich przynależy duży balkon. Poddasze składać się będzie z dwóch mieszkań o powierzchni 45 m². Dodatkowo w przyziemiu znajdować się będą garaże podziemne i komórki lokatorskie.


  Szeregówki Brzeg

  Domy w zabudowie szeregowej przy ul. Wiśniowej w Brzegu to kompleks 4 domów w zabudowie szeregowej po 3 segmenty w każdym, co daje w sumie 12 nowych lokali mieszkalnych o powierzchni ponad 100 m2 z własnym ogrodem i garażem. Nasza inwestycja sąsiadować będzie ze zrealizowanym w 2015 roku Osiedlem Lompy.

  Jest to propozycja idealna dla osób poszukujących własnego kawałka ziemi w Brzegu w przyjaznej i bezpiecznej okolicy. Lokalizacja zdaje się być idealna dla każdego, osiedle znajduje się w sąsiedztwie szkoły, przedszkola, placu zabaw, sklepów spożywczych oraz parku.


  Osiedle Mossora

  Osiedle Mossora to kompleks trzech nowoczesnych budynków położonych tuż obok centrum Brzegu. Ta doskonała lokalizacja łączy w sobie możliwość szybkiego dotarcia do dowolnego miejsca w mieście i zarazem mieszkania na uboczu, z dala od głównych i ruchliwych ulic.

  Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa budynki mieszkalne, w których łącznie znajduje się czterdzieści mieszkań o różnej powierzchni (od 31 do 67 m2), w atrakcyjnej cenie 3 100 PLN za m2. Trzeci budynek pełnić będzie funkcję usługową. Już wkrótce otwarte zostaną w nim: apteka, przychodnia lekarska i sklep medyczny oraz wiele innych punktów o charakterze usługowym.

  Osiedle Mossora ulokowane zostało w miejscu, z którego w kilka minut, spacerem, można dostać się do rynku, stacji kolejowej i dworca autobusowego. W najbliższej okolicy znajdują się trzy supermarkety, szpital, szkoła, restauracje i przepiękny Park Centralny.

  W pobliżu mieszczą się również najpiękniejsze zabytki Brzegu – Zamek Piastów Śląskich nazywany „Śląskim Wawelem”, gotycki kościół pw. Świętego Mikołaja, kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego, wybudowane przez księcia Jerzego II Piasta Gimnazjum Piastowskie, a także wzbudzające zachwyt turystów parki miejskie.


  Osiedle Ozorzyce

  Osiedle Ozorzyce to kameralne osiedle siedmiu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, znajdujące się w miejscowości Ozorzyce (Gmina Siechnice) położonej 14 km od centrum Wrocławia i niespełna 4 km od zjazdu na autostradę A4. Wokół rozciąga się Park Krajobrazowy Doliny Odry i Oławy. Świeże powietrze i krystalicznie czysta woda wydobywana ze studni głębinowych dopełniają obrazu miejsca sielskiego i bezpiecznego.

  Na „Osiedlu Ozorzyce” można poczuć się tak, jakby zamieszkało się bardzo daleko od wielkich miast i ruchliwych dróg, ale ta wspaniała lokalizacja ma jeszcze jeden niezaprzeczalny atut – komunikację. Z tej enklawy ciszy i spokoju dojechać można bowiem do wrocławskiego Centrum Handlowego Bielany w około 10 minut.

  Gmina Siechnice gwarantuje ponadto wszystko to, co każdy z nas chciałby mieć pod ręką. Poczta, szkoła podstawowa, Urząd Gminy, kościół, trzy kompleksy sportowo-rekreacyjne – korty, boiska tartanowe i ze sztuczną trawą, hale sportowe – wszystko w najbliższej okolicy „Osiedla Ozorzyce”.

  Oferujemy Państwo dom jednorodzinny w cenie nie wyższej od cen większego mieszkania we Wrocławiu. Dom idealnie ulokowany (odpowiednie ustawienie budynków daje możliwość najlepszego doświetlenia i ogrzania pomieszczeń dziennych), zbudowany z najwyższej jakości materiałów, łączący nowoczesność i tradycję.

  Inwestycja oddawana jest w stanie deweloperskim z możliwością rozszerzenia standardu lub wykończenia pod klucz. Możliwe jest również przygotowanie, zgodnie z życzeniem klienta, aranżacji przestrzennych działki wraz z nasadzeniem zieleni.


  Osiedle Margot

  Osiedle zlokalizowane jest przy ulicy Toruńskiej 2, 2a i 2b w Brzegu. Jest to budynek wielorodzinny, oferujący dwadzieścia cztery mieszkania rozmieszczone w trzech klatkach schodowych. Lokale znajdujące się na piętrach posiadają balkony, natomiast mieszkania na parterze ogródki wraz z tarasami.


  Osiedle Margot II

  Osiedle zlokalizowane jest przy ulicy Lompy w Brzegu. To dwadzieścia cztery atrakcyjne mieszkania rozmieszczone w dwóch klatkach schodowych. Lokale znajdujące się na piętrach posiadają balkony, natomiast mieszkania na parterze ogródki wraz z tarasami. Rozległe tereny zielone, cicha i spokojna okolica, sąsiedztwo szkoły, przedszkola, sklepów. Budowę zakończono w 2014r.


  Apartamenty Margot

  Mieszczą się w Brzegu przy ulicy Toruńskiej 12. Na inwestycję składa się dziewięć lokali mieszkalnych z garażem podziemnym wielostanowiskowym. Powierzchnia mieszkań zawiera się w przedziale od 60 do 75 m2. Oddane do sprzedaży w 2013 r.


  Osiedle Lompy

  Osiedle Lompy to propozycja idealna dla osób poszukujących własnego kawałka ziemi w Brzegu. Szeregowa zabudowa, składająca się dziewięciu segmentów mieszkalnych, pozwala cieszyć się własnym domem z ogrodem, gwarantując jednocześnie poczucie bezpieczeństwa. Lokalizacja zdaje się być idealna dla każdego, osiedle znajduje się w sąsiedztwie szkoły, przedszkola, placu zabaw oraz parku.