Margot Logo
 • Strona Główna
 • Mieszkania i domy

  OSIEDLE PASTELOWE

  OSIEDLE PASTELOWE to nowa inwestycja polegająca na budowie pięciu budynków wielorodzinnych, zlokalizowanych w Oławie przy ulicy Łagodnej/Miłej przy wyjeździe z miasta w stronę Wrocławia.

  W skład całej inwestycji wejdzie 135 mieszkań o powierzchni od ok. 38m2 do ok. 57m2 z balkonami lub tarasami, w zależności od usytuowania mieszkania. Inwestycja zostanie podzielona na etapy. Budynki znajdować się będą w bliskim otoczeniu osiedli wielorodzinnych.

  Rozwinięta infrastruktura miasta pozwala na swobodne korzystanie z jego uroków. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, restauracje, sklepy spożywcze oraz budowlane. Przy wyjeździe z miasta w stronę Opola znajduje się basen miejski. W mieście funkcjonuje komunikacja miejska. Oława jest bardzo dobrze skomunikowana z miastami wojewódzkimi – bliskie położenie autostrady.

  Więcej na mieszkania-olawa.pl


  OSIEDLE TĘCZOWE


  Zapoznaj się z naszą ofertą: www.teczowa-brzeg.pl

  Trwa budowa mieszkań w inwestycji o nazwie OSIEDLE TĘCZOWE!

  II etap Osiedle Tęczowe

  Budowa drugiego etapu Osiedla trwa, a co za tym idzie również sprzedaż jest w toku!
  Zgodnie z planem zakończenie II etapu odbędzie się z końcem 2018 roku.
  Nie warto czekać do ostatniego momentu z podjęciem decyzji o zakupie nieruchomości!
  Dlatego spieszymy z informacją o ostatnich wolnych mieszkaniach inwestycji. W swojej ofercie posiadamy mieszkania:

  • Budynek nr 5 – mieszkania: ok. 30m2 i ok. 46m2;
  • Budynek nr 6 – mieszkania: ok. 46m2;
  • Budynek nr 7 – mieszkania: ok. 61m2 i ok. 46m2;
  • Budynek nr 8 – mieszkania: ok. 46m2;

  Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia w atrakcyjnych cenach komórki lokatorskiej, garażu lub miejsca postojowego.

  Na tym etapie każdy może jeszcze wybrać najkorzystniejsze dla siebie położenie mieszkania oraz metraż.

  I etap Osiedle Tęczowe

  Pierwszy etap budynków został zakończony i oddany do użytkowania w maju 2018 roku. Większość mieszkań znalazła już swoich właścicieli, a dla nas rozpoczął się czas umów w formie aktów notarialnych przenoszących własność. Dobra informacja, jest taka, że to jeszcze nie koniec sprzedaży! Jeśli nie chcesz czekać na wybudowanie Twojego mieszkania – pozostały ostatnie 4 lokale o powierzchni ok 46m2 z balkonami zlokalizowane na II piętrze budynku. Użytkowe poddasze, nie zawsze oznacza niefunkcjonalne pomieszczenia. Drugie piętro, na którym znajduje się mieszkanie, składa się z salonu połączonego z kuchnią, pokoju, łazienki i balkonu, a to wszystko w stanie deweloperskim, daje możliwość indywidualnej, nowoczesnej aranżacji swoich czterech kątów. Balkon w mieście to dobre rozwiązanie, łączące domowe zacisze i odpoczynek na świeżym powietrzu. Osiedle znajduje się w sąsiedztwie szkoły podstawowej, przedszkola, placu zabaw, parkingu, sklepów spożywczych oraz parku, który sprzyja codziennym spacerom, co daje komfort dla osób, które cenią sobie zarówno łatwy dostęp do pełnej infrastruktury miasta, a także rekreacji. Komunikacja miejska pozwala na sprawne przemieszczanie w obrębie miasta. Funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń zadowoli najbardziej wymagających Klientów. Atrakcyjne mieszkania na poddaszu w doskonałej lokalizacji są idealnym rozwiązaniem dla każdego!

  Zapraszamy do umówienia spotkania w celu prezentacji mieszkania.

  Przy zakupie mieszkania oferujemy wykończenie „pod klucz” wg indywidualnych ustaleń.

  Kontakt z biurem sprzedaży:
  tel. 733-107-111
  tel. 506-796-789


  Rynek wtórny