Margot Logo
 • Strona Główna
 • O firmie

  MARGOT – firma z kilkuletnim już doświadczeniem, swoją działalność rozpoczęła na brzeskim rynku nieruchomości od kwietnia 2011 roku. Początkowo podstawową aktywnością było jedynie wykonywanie prac remontowo-budowlanych. W ramach rozwoju firmy – MARGOT wkroczył na brzeski rynek budownictwa mieszkaniowego, realizując z powodzeniem inwestycje zlokalizowane m.in. przy ulicach: Toruńskiej, Lompy czy Mossora w Brzegu. Od 2013 roku firma rozszerzyła swoją działalność terytorialną i podjęła się realizacji zadania na dolnym śląsku, częściowo tworząc projekt pod nazwą Osiedle Ozorzyce. Reagując dynamicznie na potrzeby rynku MARGOT wykonuje także adaptacje oraz przebudowy istniejących obiektów budowlanych, adaptacji kamienic na potrzeby rynku wynajmu, a także posiada do wynajęcia obiekty niemieszkalne – przemysłowo-magazynowe.

  Najważniejszym celem MARGOT jest kompleksowa pomoc przyszłemu Nabywcy w realizacji marzeń w postaci zakupu własnego „M”. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferujemy wsparcie na każdym etapie realizacji – począwszy od pomocy doświadczonych architektów, instalatorów, inżynierów oraz architekta wnętrz.

  MARGOT dla swoich przyszłych Klientów realizuje projekty budowlane starannie dobierając materiały oraz fachowców. Inwestycje deweloperskie dają możliwość przyszłym Nabywcom dowolnej aranżacji wnętrz, co pozwala na stworzenie swojego miejsca na ziemi. Dostosowanie naszych inwestycji, w ramach obowiązujących trendów i potrzeb przyszłych mieszkańców jest naszym priorytetem.

  MARGOT wszystkie inwestycje realizuje w oparciu o środki własne, oraz zgodnie z obowiązującym prawem, z wykorzystaniem rachunków powierniczych, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo środków przyszłych Nabywców. Mamy nadzieję, że w naszej ofercie znajdą Państwo mieszkania, domy lub lokale usługowe na miarę potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.

  Końcem 2018 roku MARGOT wchodzi na rynek oławski, poszerzając swoją ofertę o dodatkową ilość mieszkań na sprzedaż.